Glasflaskor handblåste

Glasflaskor handblåste
Glasflaskor handblåste
Glasflaskor handblåste
Glasflaskor handblåste
Glasflaskor handblåste
Glasflaskor handblåste
Glasflaskor handblåste
Glasflaskor handblåste
Glasflaskor handblåste
Glasflaskor handblåste
Glasflaskor handblåste
Glasflaskor handblåste
Glasflaskor handblåste
Glasflaskor handblåste
Glasflaskor handblåste
Glasflaskor handblåste
Glasflaskor handblåste
Glasflaskor handblåste
Glasflaskor handblåste
Glasflaskor handblåste

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GLASFLASKOR, 18/1900-tal, handblåste, sfäriska, en i brunt glasmassa, en i grönt, höjd ca 34-37 cm

Tillverkningsskador, nagg på mynningen, smuts på insidan

603010

2018-12-31