Ljusstake bronspatinerad metall

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LJUSSTAKE, 1800-talets andra hälft, i form av stående man med orm, bronspatinerat gjutjärn, delvis förgylld, höjd 37 cm

Sliten patinering

603024

2018-12-31