Soffa rokokostil
2018-12-31
603034
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFA, 1900-talets första hälft, rokokostil, stomme i bok med skuren dekor, stoppade lösa sittplymåer samt sidor och armstöd i plychtextil, sitthöjd ca 45 cm, bredd ca 145 cm
Bruksslitage