Ikon Kristus Pantokrator

Ikon Kristus Pantokrator
Ikon Kristus Pantokrator
Ikon Kristus Pantokrator
Ikon Kristus Pantokrator

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IKON, Kristus Pantokrator, Centrala Ryssland, tidigt 1800-tal, tempera samt bladsilver på pannå, ca 31x26 cm

Färgbortfall, slitage och retuscher

603043

2018-12-31