Alessio Tasca vas
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALESSIO TASCA, vas, 1960/70-tal, Italien, porslin, randig dekor i grått, gult och svart, signerad ´´Tasca´´ och numrerad 694, höjd ca 40 cm
Ställvis förlust av färg, en nagg, retuscherad, krackelyr
603047
2018-12-31