Alessio Tasca vas

Alessio Tasca vas
Alessio Tasca vas
Alessio Tasca vas
Alessio Tasca vas
Alessio Tasca vas
Alessio Tasca vas
Alessio Tasca vas
Alessio Tasca vas
Alessio Tasca vas
Alessio Tasca vas
Alessio Tasca vas
Alessio Tasca vas

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALESSIO TASCA, vas, 1960/70-tal, Italien, porslin, randig dekor i grått, gult och svart, signerad ´´Tasca´´ och numrerad 694, höjd ca 40 cm

Ställvis förlust av färg, en nagg, retuscherad, krackelyr

603047

2018-12-31