Hörnskåp

Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÖRNSKÅP, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, gråbemålat trä med oljade dörrpaneler, invändigt inrett med hyllplan, höjd ca 180 cm.

Fläckar och slitage

603053

2018-12-31