Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HÖRNSKÅP, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, gråbemålat trä med oljade dörrpaneler, invändigt inrett med hyllplan, höjd ca 180 cm.
Fläckar och slitage
603053
2018-12-31
Gör en kostnadsfri värdering här