Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOFFA, rokokostil, omkring 1800-talets slut, förgylld träskuren dekor, sitthöjd ca 45, längd ca 125 cm
Bruksslitge, skador och märken kring stommen
603055
2018-12-31
Gör en kostnadsfri värdering här