Oidentifierad konstnär
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Maria med Jesusbarnet, S:t Antonius av Padua samt sannolikt S:t Teresa av Avila, 1700-tal, olja på koppar, ca 25x18 cm
Ett större hål i plåten upptill, bortfalla av färg, mindre bucklor
603057
2018-12-31