Paul Pihl oljemålning

Paul Pihl oljemålning
Paul Pihl oljemålning
Paul Pihl oljemålning
Paul Pihl oljemålning
Paul Pihl oljemålning
Paul Pihl oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PAUL PIHL (1908-1991): höstackar i sommar landskap, signerad Pihl, olja på pannå, ca 60x71 cm

Mindre ytsmuts

603058

2018-12-31