Trädgårdsurnor
2019-01-03
603063
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, 1900-tal, gjutjärn, höjd ca 30,5 cm
Slitage