Sockerruska

Sockerruska
Sockerruska
Sockerruska
Sockerruska
Sockerruska
Sockerruska
Sockerruska
Sockerruska
Sockerruska
Sockerruska

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOCKERRUSKA, silver, 1700-talets slut, sengustaviansk, otydliga stämplar, höjd ca 18,5 cm, vikt ca 265 g

Bucklor, slitage

603074

2019-01-03