Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOCKERRUSKA, silver, 1700-talets slut, sengustaviansk, otydliga stämplar, höjd ca 18,5 cm, vikt ca 265 g
Bucklor, slitage
603074
2019-01-03
Gör en kostnadsfri värdering här