Longines 18 k guld armbandsur 1960-tal

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

LONGINES, armbandsur, 18 k guld, 1960-tal, manuellt urverk, plexiglas, stavindex, liten separat sekundvisare, krona märkt Longines, rutmönstrad halvstel länk med viklås ej original, ref 7223-1/376, kal 370, verk nr 120554716, bruttovikt ca 78.3 gr, diam 28x28 mm, box Longines ej tillhörande medföljer

Bruksslitage, fungerar vid inlämning, ej funktionsgaranti

603081

2018-12-31