Veli Kalima, oljemålning

Veli Kalima, oljemålning
Veli Kalima, oljemålning
Veli Kalima, oljemålning
Veli Kalima, oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VELI KALIMA (1894-1968): Flickporträtt, olja på duk uppfodrad på pannå, signerad V Kalima, 35x27 cm

603087

2018-12-31