Dräktsmycken 2 st

Dräktsmycken 2 st
Dräktsmycken 2 st
Dräktsmycken 2 st
Dräktsmycken 2 st
Dräktsmycken 2 st
Dräktsmycken 2 st
Dräktsmycken 2 st
Dräktsmycken 2 st
Dräktsmycken 2 st
Dräktsmycken 2 st

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DRÄKTSMYCKEN, 2 st, brosch, silver, sannolikt Norge, 1900-talets första hälft, dekor av filigran och granulater resp. bältesspänne, 1900-tal, försilvrad metall med fasettslipade glasstenar i rött, grönt och blått, filigrandekor

603102

2019-01-03