Esther Kjerner oljemålning

Esther Kjerner oljemålning
Esther Kjerner oljemålning
Esther Kjerner oljemålning
Esther Kjerner oljemålning
Esther Kjerner oljemålning
Esther Kjerner oljemålning

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ESTHER KJERNER (1873-1952): Blomsterstilleben, signerad och daterad 1948, olja på duk, uppfodrad, ca 48x43 cm

603108

2019-01-03