Hörnskåp England

Hörnskåp England
Hörnskåp England
Hörnskåp England
Hörnskåp England
Hörnskåp England
Hörnskåp England

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HÖRNSKÅP, 1900-talets första hälft, England, mahognyfanér med intarsiadekor i form av urna, glasade dörrar, invädig belysning, höjd 197, 86x46 cm

Bruksslitage

603113

2018-12-31