Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HÖRNSKÅP, 1900-talets första hälft, England, mahognyfanér med intarsiadekor i form av urna, glasade dörrar, invädig belysning, höjd 197, 86x46 cm
Bruksslitage
603113
2018-12-31
Gör en kostnadsfri värdering här