Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
ASTRID SYLWAN (född 1970): ´III´´ , signerad och numrerad II/V, färgetsning, oramat blad, motivmått ca 54x49,5 cm
603124
2019-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här