Astrid Sylwan Färgetsning

Astrid Sylwan Färgetsning
Astrid Sylwan Färgetsning
Astrid Sylwan Färgetsning
Astrid Sylwan Färgetsning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

ASTRID SYLWAN (född 1970): ´III´´ , signerad och numrerad II/V, färgetsning, oramat blad, motivmått ca 54x49,5 cm

603124

2019-01-13