Matbord 1800-tal
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATBORD, 1800-/1900-tal, mahogny, balusterformad pelarfot, utdragbart, 3 iläggsskivor, höjd ca 75, diameter 112 cm, iläggsskivorna 50 cm vardera
Stötmärken, fanerbortfall, fanerlagningar, benet möjligen äldre än skivan
603127
2018-12-31