Monterskåp fanérat i teak

Monterskåp fanérat i teak
Monterskåp fanérat i teak
Monterskåp fanérat i teak
Monterskåp fanérat i teak
Monterskåp fanérat i teak
Monterskåp fanérat i teak
Monterskåp fanérat i teak
Monterskåp fanérat i teak

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MONTERSKÅP, 1900-talets mitt, fanérat i teak, hyllplan i glas, höjd ca 58, 60x28 cm

Smärre ytskador, avklippt el

603136

2019-01-01