Arkitektbord Nike
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARKITEKTBORD, "Nike, Eskilstuna", 1900-talets mitt, delvis hammarlackerad metall, skiva samt arm reglering av bordsskivan lutning, på hjul, justerbar höjd, ca 120, 122x60 cm
Slitage, ställvis rost och märken
603137
2018-12-31