Arkitektbord Nike

Arkitektbord Nike
Arkitektbord Nike
Arkitektbord Nike
Arkitektbord Nike
Arkitektbord Nike
Arkitektbord Nike
Arkitektbord Nike
Arkitektbord Nike

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARKITEKTBORD, "Nike, Eskilstuna", 1900-talets mitt, delvis hammarlackerad metall, skiva samt arm reglering av bordsskivan lutning, på hjul, justerbar höjd, ca 120, 122x60 cm

Slitage, ställvis rost och märken

603137

2018-12-31