Monterskåp 1900-talets första hälft

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MONTERSKÅP, 1900-talets första hälft, ek, öppningsbart bakstycke med spegelglas, hyllplan i glas, höjd ca 71, 32x24 cm

Nyckel saknas, smärre ytskador

603139

2019-01-01