Madonna 1700-tal eller äldre

Madonna 1700-tal eller äldre
Madonna 1700-tal eller äldre
Madonna 1700-tal eller äldre
Madonna 1700-tal eller äldre
Madonna 1700-tal eller äldre
Madonna 1700-tal eller äldre
Madonna 1700-tal eller äldre
Madonna 1700-tal eller äldre
Madonna 1700-tal eller äldre
Madonna 1700-tal eller äldre
Madonna 1700-tal eller äldre
Madonna 1700-tal eller äldre

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MADONNA, 1700-tal eller äldre, skuret trä, polykromt bemålad, höjd ca 20,5 cm

Slitage, färgbortfall, delar saknas

603144

2019-01-01