Lackaskar 1900

Lackaskar 1900
Lackaskar 1900
Lackaskar 1900
Lackaskar 1900
Lackaskar 1900
Lackaskar 1900

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LACKASKAR, 8 st, 1900-tal, Sovjet/ Ryssland, svartlackerade med polykrom dekor av figurscener, längd ca 7,5-20 cm

Smärre skador

603145

2019-01-01