Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SIDEBOARD, 1900-talets mitt, mahognyfaner, räfflade dörrar, 5 lådor, draghandtag i mässing, överdel med sarg, höjd ca 85, 165x48 cm
Nycklar finns
Bruksslitage
603153
2018-12-31
Gör en kostnadsfri värdering här