Klubbat för:
Osåld
Utropspris
6 000 SEK
LUNTLÅSGEVÄR, indiskt, 17/1800-tal, med trumma för fyra skott, längd ca 130 cm
Jämför likande objekt nr XXVIF.2 Royal Armouries, Storbritannien
Skador
603157
2019-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här