Luntlåsgevär

Luntlåsgevär
Luntlåsgevär
Luntlåsgevär
Luntlåsgevär
Luntlåsgevär
Luntlåsgevär
Luntlåsgevär
Luntlåsgevär
Luntlåsgevär
Luntlåsgevär
Luntlåsgevär
Luntlåsgevär
Luntlåsgevär
Luntlåsgevär

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

6 000 SEK

LUNTLÅSGEVÄR, indiskt, 17/1800-tal, med trumma för fyra skott, längd ca 130 cm

Jämför likande objekt nr XXVIF.2 Royal Armouries, Storbritannien

Skador

603157

2019-05-26