Birger Edman oljemålning

Birger Edman oljemålning
Birger Edman oljemålning
Birger Edman oljemålning
Birger Edman oljemålning
Birger Edman oljemålning
Birger Edman oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

BIRGER EDMAN: Porträtt av Rickard Wagner, signerad samt daterad 1924, olja på duk, 66x50 cm

603158

2018-12-31