Elisabeth Bergstrand Poulsen akvarell och gouache

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELISABETH BERGSTRAND POULSEN (1887-1955): Landskap med hästekipage, skiss till vävnad, signerad och daterad 1936, akvarell och gouache, ca 29,5x23 cm

603159

2019-01-02