Bordsdekoration vitmetall

Bordsdekoration vitmetall
Bordsdekoration vitmetall
Bordsdekoration vitmetall
Bordsdekoration vitmetall
Bordsdekoration vitmetall
Bordsdekoration vitmetall
Bordsdekoration vitmetall
Bordsdekoration vitmetall
Bordsdekoration vitmetall
Bordsdekoration vitmetall

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSDEKORATION, 1900-talets första hälft, sannolikt silver, i form av fisk, längd ca 35 cm, vikt ca 100 g

Smärre bucklor

603161

2019-01-01