Porträtt oljemålning

Porträtt oljemålning
Porträtt oljemålning
Porträtt oljemålning
Porträtt oljemålning
Porträtt oljemålning
Porträtt oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HILDEGARD THORELL (1850-1930): Poträtt, signerad Hildegard Thorell, olja på duk, ca 52x47 cm

603167

2018-12-31