Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SALT- OCH PEPPARKAR, SOCKERSTRÖARE, silver, CGH samt GAB, 1960-tal, sockerströarens höjd 12 cm, vikt ca 165 g
Repor, bruksspår, propp till pepparkar saknas
603172
2019-01-01
Gör en kostnadsfri värdering här