Salt- och pepparkar samt sockerströare i silver

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALT- OCH PEPPARKAR, SOCKERSTRÖARE, silver, CGH samt GAB, 1960-tal, sockerströarens höjd 12 cm, vikt ca 165 g

Repor, bruksspår, propp till pepparkar saknas

603172

2019-01-01