Puderdosa och cigarettetui i silver

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PUDERDOSA, CIGARETTETUI, 4 dlr, silver, 1900-talets mitt, med ciselerad dekor i form av bl.a., blomster, längsta ca 8,5 cm, vikt ca 270 gram

Bruksslitage, gravyr

603188

2019-01-01