Safaristolar Sirocco med bordsskiva Arne Norell
Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ARNE NORELL, "Sirocco", safaristolar, 1 par, med bordsskiva, stomme i ask, armlän i skinn, klädsel i beige ulltextil, sitthöjd ca 40 cm, bordsskiva i ask (hakas på i sidorna på fåtöljerna), storlek ca 65x45 cm
Bruksslitage, repor, klädsel med omfattande fuktfläckar
603192
2019-01-08