Safaristolar Sirocco med bordsskiva Arne Norell

Såld för:

7 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ARNE NORELL, "Sirocco", safaristolar, 1 par, med bordsskiva, stomme i ask, armlän i skinn, klädsel i beige ulltextil, sitthöjd ca 40 cm, bordsskiva i ask (hakas på i sidorna på fåtöljerna), storlek ca 65x45 cm

Bruksslitage, repor, klädsel med omfattande fuktfläckar

603192

2019-01-08