Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
SERGE CHARCHOUNE (Ryssland/Frankrike,1888-1975): komposition, signerad S Charchoune, oramat blad, numrerad 29/75, motivmått ca 41,5x41
603199
2019-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här