Serge Charchoune Färglitografi

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

SERGE CHARCHOUNE (Ryssland/Frankrike,1888-1975): komposition, signerad S Charchoune, oramat blad, numrerad 29/75, motivmått ca 41,5x41

603199

2019-01-12