Staffan Hallström

Staffan Hallström
Staffan Hallström

Såld för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Riksvapnet med ingens hundar, blindstämpel Staffan Hallström och numrerad 26/50, färglitografi, bladmått ca 41x45 cm

Oramad, fläckar, hanteringsveck

603205

2019-01-22