Silverljusstakar Hugo Grün

Silverljusstakar Hugo Grün
Silverljusstakar Hugo Grün
Silverljusstakar Hugo Grün
Silverljusstakar Hugo Grün
Silverljusstakar Hugo Grün
Silverljusstakar Hugo Grün
Silverljusstakar Hugo Grün
Silverljusstakar Hugo Grün
Silverljusstakar Hugo Grün
Silverljusstakar Hugo Grün

Klubbat för:

450 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

HUGO GRÜN, ljusstakar, 1 par, silver, art deco, Danmark 1931, stämplade HGr, höjd ca 7,5 cm, fylld botten, vikt ca 300 g

Kuntoraportti

Bruksspår, repor, mindre bucklor, fyllda bottnar

603211

Päivämäärä:

2019-01-02