Silverljusstakar Hugo Grün
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
HUGO GRÜN, ljusstakar, 1 par, silver, art deco, Danmark 1931, stämplade HGr, höjd ca 7,5 cm, fylld botten, vikt ca 300 g
Kuntoraportti
Bruksspår, repor, mindre bucklor, fyllda bottnar
603211
Päivämäärä:
2019-01-02