Oidentifierad konstnär 1880-tal oljemålning

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1880-tal): Rastande sällskap bland höstackar, olja på duk fäst på pannå, 23x33 cm

olja på duk fäst på pannå

603213

2019-01-03