Staffan Hallström

Staffan Hallström
Staffan Hallström

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Bussen med ingens hundar, monogramsignerad SH och HA -70 (Staffan Hallstöm och Hans André), fotomontage, vintage, bladmått ca 30x40

Oramad, skador

603214

2019-01-22