Staffan Hallström
2019-01-22
603214
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Bussen med ingens hundar, monogramsignerad SH och HA -70 (Staffan Hallstöm och Hans André), fotomontage, vintage, bladmått ca 30x40
Oramad, skador