Pablo Picasso / efter färgoffsetitografi

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

PABLO PICASSO / efter (Spanien 1881-1973):
Barcelona Suite: Dwarf Dancer, färgoffsetlitografi, 1966, signerad och numrerad Picasso 10/60, oramat blad, motivmått ca 57x32, bladmått ca 75,5 x 55 cm

fläckar på papper

603221

2019-01-13