Sonnenstern Färglitografi

Sonnenstern Färglitografi
Sonnenstern Färglitografi
Sonnenstern Färglitografi
Sonnenstern Färglitografi

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

FRIEDRICH SONNENSTERN SCHRÖDER (1892-1982): Figurkomposition, signerad och daterad 1965, numrerad 48/300, färglitografi, oramat blad, bladstorlek ca 79x56 cm

603222

2019-01-12