Friedrich Sonnenstern Färglitografi

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRIEDRICH SONNENSTERN SCHRÖDER (1892-1982): Figurkomposition, signerad och daterad 1965, numrerad 210/300, färglitografi, oramat blad, bladstorlek ca 79x56 cm

603223

2019-01-12