Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
GUY ODON (Guy Houdouin): "Overnight", carborundumetsning i färg, signerad, daterad 2000 och numrerad 6/20, oramat blad, bladstorlek ca 63 x 90 cm
603228
2019-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här