Guy Odon Carborundumetsning

Guy Odon Carborundumetsning
Guy Odon Carborundumetsning
Guy Odon Carborundumetsning
Guy Odon Carborundumetsning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

GUY ODON (Guy Houdouin): "Overnight", carborundumetsning i färg, signerad, daterad 2000 och numrerad 6/20, oramat blad, bladstorlek ca 63 x 90 cm

603228

2019-01-12