Josep Baques Färglitografi

Josep Baques Färglitografi
Josep Baques Färglitografi
Josep Baques Färglitografi
Josep Baques Färglitografi

Såld för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOSEP BAQUES (född 1931): Figurkomposition, signerad, färglitografi, oramat blad, numrerad 246/250, bladmått ca 53x73 cm

603230

2019-01-13