Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOSEP BAQUES (född 1931): Figurkomposition, signerad, färglitografi, oramat blad, numrerad 246/250, bladmått ca 53x73 cm
603230
2019-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här