Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
POKALER, SKÅLAR, 6 dlr, silver, 1900-talets första hälft, bl.a., C.G.H. och G.A.B., trattformade med dekorband, högsta ca 11 cm, vikt ca 390 g
Skitage, repor, 5 dlr., med gravyr
603236
2019-01-02
Gör en kostnadsfri värdering här