Pokaler och skålar i silver
Klubbat för:
950 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
POKALER, SKÅLAR, 6 dlr, silver, 1900-talets första hälft, bl.a., C.G.H. och G.A.B., trattformade med dekorband, högsta ca 11 cm, vikt ca 390 g
Kuntoraportti
Skitage, repor, 5 dlr., med gravyr
603236
Päivämäärä:
2019-01-02