Pokaler och skålar i silver

Pokaler och skålar i silver
Pokaler och skålar i silver
Pokaler och skålar i silver
Pokaler och skålar i silver
Pokaler och skålar i silver
Pokaler och skålar i silver
Pokaler och skålar i silver
Pokaler och skålar i silver
Pokaler och skålar i silver
Pokaler och skålar i silver
Pokaler och skålar i silver
Pokaler och skålar i silver
Pokaler och skålar i silver
Pokaler och skålar i silver

Klubbat för:

950 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

POKALER, SKÅLAR, 6 dlr, silver, 1900-talets första hälft, bl.a., C.G.H. och G.A.B., trattformade med dekorband, högsta ca 11 cm, vikt ca 390 g

Kuntoraportti

Skitage, repor, 5 dlr., med gravyr

603236

Päivämäärä:

2019-01-02