Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÄGARE, 8 dlr., silver, 1900-talets andra hälft, bl.a., C.G.H, K. ANDERSSON, B.E.F.A, A.B.G., högsta ca 11,5 cm, vikt ca 460 gram
Slitage, behov av puts, gravyrer
603242
2019-01-02
Gör en kostnadsfri värdering här