Bägare i silver

Bägare i silver
Bägare i silver
Bägare i silver
Bägare i silver
Bägare i silver
Bägare i silver
Bägare i silver
Bägare i silver
Bägare i silver
Bägare i silver
Bägare i silver
Bägare i silver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÄGARE, 8 dlr., silver, 1900-talets andra hälft, bl.a., C.G.H, K. ANDERSSON, B.E.F.A, A.B.G., högsta ca 11,5 cm, vikt ca 460 gram

Slitage, behov av puts, gravyrer

603242

2019-01-02