Staffan Hallström

Staffan Hallström
Staffan Hallström

Såld för:

9 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Volvo Amazon med ingens hundar, monogramsignerad SH och HA (Staffan Hallstöm och Hans André), fotomontage, vintage, bladmått ca 28x48,5 cm

Oramad, skador, fläckar

603248

2019-01-22