Staffan Hallström
Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Volvo Amazon med ingens hundar, monogramsignerad SH och HA (Staffan Hallstöm och Hans André), fotomontage, vintage, bladmått ca 28x48,5 cm
Oramad, skador, fläckar
603248
2019-01-22