Edwin Ollers oljemålning

Edwin Ollers oljemålning
Edwin Ollers oljemålning
Edwin Ollers oljemålning
Edwin Ollers oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDVIN OLLERS (1888-1959), Blomsterstilleben, signerad E. Ollers och daterad 47, olja på duk, uppfodrad på papp, ca 32x23 cm

Vågig duk

603250

2019-01-04